Szukaj

czwartek, 21 wrzesień 2017
Strona główna


Wesołych Świąt PDF Drukuj E-mail
Nadesłał Skrzat
niedziela, 08 kwiecień 2007
Redakcja strony [atomowe.pl] pragnie złożyć z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim internautom życzenia zdrowia, radości, pogody ducha oraz optymizmu i wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.
Awaria w słoweńskiej elektrowni atomowej: sytuacja opanowana PDF Drukuj E-mail
Dodał wtorek
środa, 04 czerwiec 2008
Komisja Europejska ogłosiła, a 5 godzin później odwołała, alarm na terenie Unii w związku z awarią elektrowni jądrowej w słoweńskim Krsku. Władze w Lublanie zadecydowały o zamknięciu elektrowni. Słoweński Zarząd Bezpieczeństwa Energetycznego poinformował, że nie ma zagrożenia dla ludzi, ani środowiska. Potwierdzają to polskie instytucje monitorujące na bieżąco zagrożenia, a o godzinie 22 (naszego czasu) potwierdziła to także sama Komisja.
więcej...
atomowe.pl PDF Drukuj E-mail
Dodał wtorek
czwartek, 16 listopad 2006
Spostrzegawczy może już zauważyli zmianę adresu [atomowych]. Od dzisiaj przez przynajmniej najbliższy rok (a mam nadzieję, że później również) [atomowe] będą funkcjonowały pod adresem www.atomowe.pl. Myślę, że dzisiejsza nowość będzie początkiem więszych zmian na [atomowych].
Państwowa Agencja Atomistyki: Spokojnie, nie ma zagrożenia PDF Drukuj E-mail
Dodał wtorek
środa, 04 czerwiec 2008
Nie ma żadnego zagrożenia dla Polski - podkreśla Państwowa Agencja Atomistyki w związku z awarią elektrowni atomowej w Słowenii. Szef PAA, prof. Jerzy Niewodniczański, powiedział portalowi gazeta.pl, że nie ma też zagrożenia dla pracowników elektrowni, środowiska i mieszkańców regionu.
więcej...
Promieniowanie, którego nie ma i dawno nie było? PDF Drukuj E-mail
Dodał wtorek
środa, 04 czerwiec 2008
Mieszkańcy Lublina zgłaszali się do aptek po jod i z niepokojem patrzyli w niebo. Przeraziła ich pogłoska o radioaktywnej chmurze krążącej nad Lubelszczyzną. Skąd się wzięła? Wyjasniamy...
więcej...
<< |< start < << wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej >> > koniec >| >>

Pozycje :: 1 - 9 z 352

Sponsor
Hosting w KEI.pl
Reklama
Copyright © 2001 - 2006. Wszystkie prawa zastrzeżone. Mambo. powered by www.webdeco.pl. Hosting w Kei.pl - serwery dedykowane, kolokacja, Kalendarz rajdowy

rsmp rsmp rajdy węgry sprezyny kubki okulary przeciwsłoneczne angielski mp3